İletişim

E-mail: gncmuslumanlar@gmail.com

20 Yorum

 1. Rabbim tüm dünyada zulüm gören müslüman kardeşlerimizin yar ve yardımcısı olsun onları feraha çıkarsın dualarımız onlarla.

 2. ALLAH ın selamı hidayete tabi olanların üzerine olsun benim buradaki ezgilerin içerisinde müzik olması hakkında eleştirimin sizin bu konudaki şüpheleriniz neler. bunun haram olduguna dair bir çok delil olmasına ragmen neden hala bunu yapıyorsunuz ALLAH için bunu araştırın sakıncalı ve şüpheli görmeniz bile bundan kaçınmanıza yeter takva sahipleri şüpheli şeylerden kaçınır din nasihattır.

 3. iyi günler ben Malatya'dan sizi takip eden okurunuzum. ilahiyat fakültesinde öğrenciyim ve fakültede size ait kitap ayraçları dağıtıldı. (Suriye resimli) bu ayraçlardan nereden bulabiliriz. Yada dağıtmak için bize gönderir misiniz.

 4. Es-Selâmun aleykum, hazırladığınız bütün hayırlı ve güzel şeyler için Yüce Allâh sizden razı olsun, facebookda yer alan "genç müslümanlar" grubu da size mi ait? Size aitse bir ricam var, sitede her ne kadar dini içerikli ve ibretlik de olsa haram yerleri gözüken veya belli olan kimselerin fotoğraflarını kaldırırsanız hem sizin hem bizim için daha hayırlı olur İnşâ Allâh. Birinin gözü değip de günahı size gelmesin. Bir de Suriyeyle ilgili belgeseli izlemek istiyorum ama acaba belgeseli çekenlerin izni var mıdır yoksa bu belgeselin cdsini almam şart mıdır? kusura bakmayın. Teşekkürler

 5. Aleykum selam kardeşim, facebook'da bu sayfa dışında herhangi bir grupla
  veya sayfayla bir bağlantımız yoktur (Genç Muslim – http://www.facebook.com/gencmus) Uyardığınız konu hakkında hassasiyet sahibi olup bu tür paylaşımlar yapmamaktayız.
  Suriye belgeselinin cd'si piyasada mevcut değil. Yapımcıların youtube kanalından indirip türkçe altyazılı olarak hazırladık. Dilediğiniz gibi izleyebilir ve indirebilirsiniz..

 6. Selamünaleyküm, Ramazan ayeti serisinin türkçe alt yazılı olduğunu görüyorum ve faydalanıyorum inşaallah. Türkçesinin pdf hali mevcut mudur sizde acaba. Varsa paylaşır mısınız?

  1. Aleykum selam, çeviri henüz tamamlanmadığı için PDF olarak hazırlanmadı. Bitiminde hazırlayacağız inşallah.

   1. Selamun aleykum ve rahmetullah. Allah faaliyetlerinizin mükafatını versin. YouTube’da Ahmed bin Hanbel silsilesini paylaşmamanızın sebebi nedir? Telif mi?

    1. Ve aleykum selam ve rahmetullah. Evet Youtube’da telifli. Kendilerine ulaşarak altyazı dosyalarını resmi kanala gönderdik fakat henüz eklemediler. Youtube’da paylaşmıyoruz bu sebepten.

 7. Selamun aleykum ben yeni mezun olacağım başım kapalı olduğu için her yerde iş bulmak ve her yerin iş koşulları uymuyor bana sizinle çalışabilir miyim arapça bölümünden mezun olacağım inşallah sizinle çalışabilir miyim

  1. Aleykum selam, sitede sağ tarafta e-posta ile abone ol kısmı var. Ordan emailinizi yazıp abone olabilirsiniz.

 8. Esselamualeykum ve Rahmetullah…
  Faaliyetleriniz için Allah sizden razı olsun ve sizleri mukafatlandırsın.. Eğer yakın yerlerde yaşıyorsak sizlerle tanışmak istiyorum

 9. Esselamu aleykum ve rahmetullah kardeşlerim.
  Allah çalışmalarınız için sizden razı olsun. Devamı için sizlere güç ve kuvvet versin.
  Sizlerle tanışmak, bir arada bulunmak istiyorum.
  Allah size hayırlar versin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu