✨ Ramazan yazıları, videoları, dersleri, etkinlikleri için Ramazan dosyamızı inceleyin.

Ramazan Dosyası

Kullanım Koşulları

Kullanım

Genç Müslümanlar sitesinde bulunan ve yayınlanan görsel, yazı, ses ve videoların tüm hakları saklıdır. Kurum ve kuruluşlarca izinsiz kopyalanamaz.  Ücretsiz sunulan basılı dökümanlar ticari amaç için kullanılamaz. İçerikler kaynak link verilerek başka sitelerde paylaşılabilir.

Örnek: Kaynak: https://gencmuslumanlar.com/nouman-ali-khan-video-dokumanlari-2018/

Gizlilik

Genç Müslümanlar sitesinde vermiş olduğunuz bilgiler üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Yorumlarda kullanılan e-mail adresleri paylaşılmaz ve yayınlanmaz. Kullanıcı ismi, soyisim, yorum ve değerlendirmeleri kişinin kendisi belirlemiş olup bunlardan dolayı bir sorumluluk kabul edilmez.

Hakaret, küfür, tehdit edici, ahlak dışı, ırkçı ibareler bulunduran yorumlar kabul edilmez.

Reklam

Sitemizde Google veya herhangi bir kurum ve kuruluşların reklamları bulunmamaktadır.
İçeriklerde ürün yerleştirme bulunmamaktadır. Ürün, kitap vb. şeyler site editörleri tarafından tavsiye amaçlı paylaşılmaktadır.

Harici Bağlantılar

Sitemizde, kaynak belirtmek veya başka sebeplere bağlı olarak farklı internet adreslerine bağlantı verilebilir. gencmuslumanlar.com link verdiği sitelerin gizlilik ilkelerinden sorumlu değildir.

Whatsapp Bülteni

Whatsapp bültenimize abone olduğunuz telefon numarası kaydedilmez, saklanmaz ve paylaşılmaz. İptal etmeniz durumunda numaranız tamamen silinir.

Başa dön tuşu