Film - BelgeselMultimedya

İmam Ahmed bin Hanbel Dizisi 5. Bölüm – Türkçe Altyazılı HD

OK. RU SİTESİNE TÜRKİYE’DEN ERİŞİM YASAKLANDIĞI İÇİN VPN KULLANARAK ERİŞEBİLİR VEYA AŞAĞIDAKİ ALTERNATİF LİNKLERDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ. 

İmam (The Imam) dizisi mezhep imamlarının dördüncüsü Ahmed b. Hanbel’in hayat hikayesini konu ediniyor. Dizide imamın doğumundan başlayarak vefatına kadar olan ilim talebi, eğitimi ve kişisel hayatıyla alâkalı birçok olay geçiyor.

DailymotionYandex (Kalite SeçenekleriGoogle Video

Linke tıklayıp istediğiniz bölümü indirebilir ve izleyebilirsiniz. 360, 480 ve 720p izleme seçenekleri mevcuttur. İzleme penceresinden dişli simgesine tıklayıp kaliteyi ayarlayabilirsiniz.
YANDEX İZLEME VE İNDİRME LİNKİ

Linke tıklayıp filmi 360, 480, 720 kalitesinde daha hızlı izleyebilirsiniz. İzleme penceresinde dişli simgesinden istediğiniz kaliteyi seçebilirsiniz.
GOOGLE PHOTOS İZLEME LİNKİ

 

Dailymotion sitesinden daha hızlı ve orijinal kalitede izleyebilirsiniz. Altyazıyı aktif etmeniz gerekmektedir. (İzleme penceresinin sağ üst kısmında ayarlar simgesine tklayın. Altyazılar kısmından Türkçe’yi seçin.)
Ok.ru sitesinde
360p kalitesinde izleyebilirsiniz. Diğer kalite seçenekleri için oturum açmanız gerekmektedir. (480, 720p)
Archive sitesinden oturum açmadan HD 720p olarak yüksek kalitede izleyebilirsiniz.
Yandex sitesinden bölümleri 360, 480 ve 720p olarak farklı kalite seçenekleri ile izleyebilirsiniz. HD olarak indirebilirsiniz.
Mega sitesinden bölümleri HD olarak izleyebilir ve indirebilirsiniz.
Alternatif siteden filmleri 720 ve 480p olarak indirebilirsiniz.
Önemli: Eğer bağlantı hızınız yavaşsa 360 ve 480p izleme kalitesini tercih ediniz.

ALTERNATİF İZLEME VE İNDİRME LİNKİ
YANDEX İZLEME VE İNDİRME LİNKİ
MEGA İZLEME VE İNDİRME LİNKİ

DİĞER BÖLÜMLER
1. BÖLÜM
2. BÖLÜM
3. BÖLÜM
4. BÖLÜM

Etiketler

8 Yorum

  1. EsselamuAleykum; kardeşlerim size diyecek hiç bişeyim yok çevirme yaparak güzel bi hizmette bulunmuşsunuz ama bu dizi ahmet bi hanbelden çok kaçırılan ve kaybolan iki kızı anlatıyor, yaa ALLAH aşkına ahmet bin hanbelin hayatında yermi yokki bu iki kadın öne çıkıyor ; bu neya kadın dizisi gibi sanki, müzik desen fazlası ile var , bilmezlermiki müziği haram gören okadar çok alim var, yani şüpelimi evet şüpeli , resulullah a.s. şüpeli şeylerden kaçının diyor, anlamlı bi dizi ahmet bin hanbel olarak ancak kadınlar falca öne çıkmış , kınıyorum,

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı