DiziMultimedya

İmam Ahmed bin Hanbel Dizisi 5. Bölüm – Türkçe Altyazılı HD

İmam (The Imam) dizisi mezhep imamlarının dördüncüsü Ahmed b. Hanbel’in hayat hikayesini konu ediniyor. Dizide imamın doğumundan başlayarak vefatına kadar olan ilim talebi, eğitimi ve kişisel hayatıyla alâkalı birçok olay geçiyor.

5. Bölümü izlemek için tıklayınız.

GOOGLE PHOTOS İZLEME LİNKİ

12 Yorum

  1. EsselamuAleykum; kardeşlerim size diyecek hiç bişeyim yok çevirme yaparak güzel bi hizmette bulunmuşsunuz ama bu dizi ahmet bi hanbelden çok kaçırılan ve kaybolan iki kızı anlatıyor, yaa ALLAH aşkına ahmet bin hanbelin hayatında yermi yokki bu iki kadın öne çıkıyor ; bu neya kadın dizisi gibi sanki, müzik desen fazlası ile var , bilmezlermiki müziği haram gören okadar çok alim var, yani şüpelimi evet şüpeli , resulullah a.s. şüpeli şeylerden kaçının diyor, anlamlı bi dizi ahmet bin hanbel olarak ancak kadınlar falca öne çıkmış , kınıyorum,

  2. Güncelleme ile içine etmişsiniz dizinin. Eski daha güzeldi. Yeni halinde çift tik yapınca ileri alma veya geri alma yok, görüntü kalitesi ayarı yok ve alt yazılar çok küçük. 5. bölüme kadar gelmiştim güzel gidiyordu ama bu güncel haliyle izlemekten vazgeçtim. Kötü bi güncelleme yapmışsınız

    1. Merhaba, öncelikle daha düzgün bir üslupla yazarsanız seviniriz. Herhangi bir güncelleme yapmadık. Dailymotion sitesinden videolar kaldırıldığı için alternatif olarak yeni bir link ekledik. Eski çalışan linklerden (Google photos) izleyebilirsiniz. Dailymotiona tekrar yükleme yapılacaktır.

    2. Bu nasıl bir uslub..emek verip ne güzel bir çalışma yapmışlar..begenmedigijiz bir durumu daha düzgün ifade edebilirdiniz ki linklerde gayet güzel açılıp ilerliyor..

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu