Film - BelgeselMultimedya

İmam Ahmed bin Hanbel Dizisi 5. Bölüm – Türkçe Altyazılı HD

İmam (The Imam) dizisi mezhep imamlarının dördüncüsü Ahmed b. Hanbel’in hayat hikayesini konu ediniyor. Dizide imamın doğumundan başlayarak vefatına kadar olan ilim talebi, eğitimi ve kişisel hayatıyla alâkalı birçok olay geçiyor.

Güncel yeni link: 5. Bölümü izlemek için tıklayınız.

 

Yandex (Kalite SeçenekleriGoogle Video

Linke tıklayıp istediğiniz bölümü indirebilir ve izleyebilirsiniz. 360, 480 ve 720p izleme seçenekleri mevcuttur. İzleme penceresinden dişli simgesine tıklayıp kaliteyi ayarlayabilirsiniz.
YANDEX İZLEME VE İNDİRME LİNKİ

Linke tıklayıp filmi 360, 480, 720 kalitesinde daha hızlı izleyebilirsiniz. İzleme penceresinde dişli simgesinden istediğiniz kaliteyi seçebilirsiniz.
GOOGLE PHOTOS İZLEME LİNKİ

Yandex sitesinden bölümleri 360, 480 ve 720p olarak farklı kalite seçenekleri ile izleyebilirsiniz. HD olarak indirebilirsiniz.
Mega sitesinden bölümleri HD olarak izleyebilir ve indirebilirsiniz.
Önemli: Eğer bağlantı hızınız yavaşsa 360 ve 480p izleme kalitesini tercih ediniz.

Direk indirme linki (720 HD – 1 GB)
Direk indirme linki (480p – 515 MB)

YANDEX İZLEME VE İNDİRME LİNKİ
MEGA İZLEME VE İNDİRME LİNKİ

11 Yorum

  1. EsselamuAleykum; kardeşlerim size diyecek hiç bişeyim yok çevirme yaparak güzel bi hizmette bulunmuşsunuz ama bu dizi ahmet bi hanbelden çok kaçırılan ve kaybolan iki kızı anlatıyor, yaa ALLAH aşkına ahmet bin hanbelin hayatında yermi yokki bu iki kadın öne çıkıyor ; bu neya kadın dizisi gibi sanki, müzik desen fazlası ile var , bilmezlermiki müziği haram gören okadar çok alim var, yani şüpelimi evet şüpeli , resulullah a.s. şüpeli şeylerden kaçının diyor, anlamlı bi dizi ahmet bin hanbel olarak ancak kadınlar falca öne çıkmış , kınıyorum,

  2. Güncelleme ile içine etmişsiniz dizinin. Eski daha güzeldi. Yeni halinde çift tik yapınca ileri alma veya geri alma yok, görüntü kalitesi ayarı yok ve alt yazılar çok küçük. 5. bölüme kadar gelmiştim güzel gidiyordu ama bu güncel haliyle izlemekten vazgeçtim. Kötü bi güncelleme yapmışsınız

    1. Merhaba, öncelikle daha düzgün bir üslupla yazarsanız seviniriz. Herhangi bir güncelleme yapmadık. Dailymotion sitesinden videolar kaldırıldığı için alternatif olarak yeni bir link ekledik. Eski çalışan linklerden (Google photos) izleyebilirsiniz. Dailymotiona tekrar yükleme yapılacaktır.

    2. Bu nasıl bir uslub..emek verip ne güzel bir çalışma yapmışlar..begenmedigijiz bir durumu daha düzgün ifade edebilirdiniz ki linklerde gayet güzel açılıp ilerliyor..

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu