Film - BelgeselMultimedya

Hz. Ömer Dizisi Türkçe Altyazılı – HD Kalite İndir

Orijinal İsmi: Farouk Omar
Tür: Aile, Biyografi, Dram,Tarih
Yapımı: 2012 – Suudi Arabistan, Suriye, Fas
Süre: 46 dk (30 Bölüm)
Yönetmen: Hatem Ali

Konusu: Halifeliği ile İslam tarihinin çok önemli bir dönemine damga vurmuş, adalet ve muhakemenin evrensel kanunlarını şekillendirmiş, adalet timsali bir halifenin yaşamını anlatan muhteşem bir prodüksiyon başlıyor… Hz Ömer Yapım aşaması 2 yıldan fazla süren, on binlerce oyuncu ve figüran kullanılan, Arap televizyon tarihinin en büyük ve pahalı prodüksiyonu “Hz. Ömer”, Ortadoğu ve Arap ülkeleriyle birlikte aynı anda ülkemizde yayına giriyor. Dizinin efektleri Hollywood sinemasının en başarılı örneklerine imza atan BUF tarafından hazırlandı. BUF; daha önce, Avatar, Matrix, Spiderman gibi filmlerin özel efektlerini gerçekleştirdi. Bu büyük prodüksiyonun müzikleri ise tanıdık bir isme ait… Fahir Atakoğlu Evrensel bilginin koruyucusu, ileri görüşüyle bir ulusu yönlendiren İslam tarihinin en önemli liderlerinden biri olan Hz. Ömer’in hayatını anlatan 31 bölümlük bir dev prodüksiyon…

Hz. Ömer Dizisi Arapça Orijinal
HD Kalitede İndirme Linkleri

1-15. Bölümler

https://yadi.sk/d/bnK_tVr0JZ8Jug

16-31. Bölümler

https://yadi.sk/d/voOpGr-u85L1fQ

Archive Linkleri

(Linkin üzerine sağ tıklayıp “Bağlantıyı farklı kaydet” yapın.
Archive sitesinde oturum açmanız gerekmektedir.)

 

Hz. Ömer Dizisi Altyazı Dosyaları

30 bölüm altyazı SRT dosyaları (Bölümlerle uyumludur)
2019 Güncellenmiş hali

ALTYAZI DİREK İNDİRME LİNKİ
ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ

İndirdiğiniz bölümleri video player programları ile açın. (VLC player veya Media Classic Player) Altyazı dosyasını videonun üzerine sürükleyip bıraktığınızda altyazı gözükecektir. Veya video oynatıcınızın Menü bölümünde altyazı ekle seçeneğinden altyazı ekleyebilirsiniz. Altyazılı gömülü şekilde yakında siteye eklenecektir.

Türkçe Dublaj izlemek ve indirmek için:

Hz. Ömer Dizisi 31 Bölüm – Türkçe Dublaj HD İzle İndir

15 Yorum

  1. Birinci bölümden itibaren inmiyor. Düzeltebilir misiniz acaba ne zamandır izlemek istiyorum. şimdiden Allah razı olsun.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı