MultimedyaVideo

“Onlardan Sakın” Video Serisi – Şeyh Muslih Ulyani

Suriye’de ilmi faaliyetlerini yürüten Suudi Arabistanlı davetçi Şeyh Muslih Ulyani’nin hazırlayıp sunduğu “Onlardan sakın!” ve “Beklenmeyen Ziyaret – Cevle” programları, Munadi ekibi tarafından Türkçe’ye tercüme edilip yayımlanıyor.

“Ben de Münafık mıyım ey Huzeyfe?”

Ömer’in (radıyallahu anh) uzun bir süre Rasûlullah ﷺ ‘in kendisine Münafıkların listesini verdiği Huzeyfe b. Yeman’ın peşini bırakmadığını, sürekli ona: “Bari bunu söyle, ben de münafıklardan mıyım ey Huzeyfe?” sorusunu sorduğunu bilir ve her duyuşumuzda kendimizle “Koca Emir’ul-Mu’minin dahi bundan şüphe ediyorsa, bizim halimiz nice olur?” hesaplaşmasını yaparız.

Şeyh Muslih Ulyani’nin kendilerine azabın vaad olunduğu kişilere gittikçe benzememizi ilginç örneklerle pekiştirip etkileyici üslubuyla dile getirdiği ve ismini Münafıkun Süresi 4. ayetten alan “Onlardan sakın!” başlıklı davet silsilesi her Cuma akşamı 22.00’da Munadi kanalında  yayınlanacak.

Beklenmeyen Ziyaret – Cevle

Hayat devam ediyor!

Suriye’de senelerdir devam eden acımasız katliamlara karşı tüm dünyanın 3 maymunu oynamasına ve Müslüman ülkelerin bu katliamları artık sıradan bir olay gibi kabullenmiş olmasına rağmen Suriye’de direniş de, hayat da devam ediyor.

Şeyh Muslih Ulyani’nin bu direniş ve sabrediş sürecini birbirinden zıt kesimlerle ele alıp imanımızı kuvvetlendirecek örneklerle ekranlara yansıttığı ‘‘Beklenmeyen Ziyaret – Cevle” programı da aynı şekilde Munadi ekibi tarafından her Salı akşamı saat: 22:00’da yayımlanacak.

Benze Yazılar

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu