Film - BelgeselMultimedya

Hasan ve Hüseyin Dizisi 24. Bölüm Türkçe Altyazılı HD

Hasan ve Hüseyin Dizisi 24. Bölüm konusu: Muaviye bin Ebu Süfyan vefat edince (Hicri 60. sene) oğlu Yezid müminlerin emiri olarak biat almaya başlar. Medine’deki sahabelerden biat alması için Medine valisine elçi gönderir. Fakat Abdullah ibn Ömer, Abdullah ibn Zübeyr ve Hüseyin bin Ali daha önce de söyledikleri gibi biat etmezler.

Bölüm not: Yezid’e biat etmeyen önemli sahabilerden birisi olan Abdurrahman bin Ebubekir Hicri 53 senesinde Mekke’de vefat etmiştir. (Muaviye bin Ebu Süfyan vefat etmeden önce)

Diziyi reklamsız yayınlamak istediğimiz için mail.ru sitesini tercih etmekteyiz. Mail.ru sitesine erişim sıkıntısı yaşarsanız farklı bir tarayıcıdan açmayı deneyebilirsiniz.

Alternatif İzleme Linkleri

Dailymotion sitesinde reklam çıkmaktadır. Reklamların sitemizle bir alakası bulunmamaktadır. (Bunu engellemek için reklam engelleyici eklenti kullanın.)

Google Photos,Youtube ile aynı izleme penceresine sahiptir. 360, 480, 720p olarak izleyebilirsiniz.

GOOGLE PHOTOS İZLEME LİNKİ

Önemli: Eğer bağlantı hızınız yavaşsa 480p izleme kalitesini tercih ediniz. Telefondan Google photos sitesinden daha rahat izleyebilirsiniz. Bilgisayardan bölümleri indirip izlemenizi öneririz.

Hasan ve Hüseyin 24. Bölüm 720p HD İndirme Linkleri

24. bölüm indir -804 MB Archive
24. bölüm indir – 804 MB Yandex

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu