Film - BelgeselMultimedya

Hasan ve Hüseyin Dizisi 23. Bölüm Türkçe Altyazılı HD

Hasan ve Hüseyin Dizisi 23. Bölüm konusu: Muaviye bin Ebu Süfyan, kendisinden sonra oğlu Yezid’in müminlerin emiri olmasını teklif eder. Şam, Basra, Kufe ve Mısır, Yezid’i emir olarak kabul ederler. Fakat Medine’deki sahabelerden başta Hüseyin bin Ali, Abdurrahman bin Ebubekir, Abdullah bin Ömer ve Abdullah ibn Zübeyr bu teklifi şiddetle reddederler. Muaviye’nin bu tutumunun Peygamber (s.a.v) sünnetine ters olduğunu ve hilafetin babadan oğla geçen bir saltanata dönüşmesini istemediklerini belirtirler. Muaviye, Medine’ye onları ikna etmeye gider…

Diziyi reklamsız yayınlamak istediğimiz için mail.ru sitesini tercih etmekteyiz. Mail.ru sitesine erişim sıkıntısı yaşarsanız farklı bir tarayıcıdan açmayı deneyebilirsiniz.

Alternatif İzleme Linkleri

Dailymotion sitesinde reklam çıkmaktadır. Reklamların sitemizle bir alakası bulunmamaktadır. (Bunu engellemek için reklam engelleyici eklenti kullanın.)

Google Photos,Youtube ile aynı izleme penceresine sahiptir. 360, 480, 720p olarak izleyebilirsiniz.

GOOGLE PHOTOS İZLEME LİNKİ

Önemli: Eğer bağlantı hızınız yavaşsa 480p izleme kalitesini tercih ediniz. Telefondan Google photos sitesinden daha rahat izleyebilirsiniz. Bilgisayardan bölümleri indirip izlemenizi öneririz.

Hasan ve Hüseyin 23. Bölüm 720p HD İndirme Linkleri

23. bölüm indir -783 MB Archive
23. bölüm indir – 783 MB Yandex

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu