Film - BelgeselMultimedya

Hasan ve Hüseyin Dizisi 22. Bölüm Türkçe Altyazılı HD

Hasan ve Hüseyin Dizisi 22. Bölüm konusu: Hz. Hasan zehirlendikten 40 gün sonra şehid olur. Hz. Hasan’ın vefatı Medine ehli tarafından büyük bir üzüntüyle karşılanır. Kufe’deki bazı kimseler Hasan’ın vefatından sonra Hz. Hüseyin’e Muaviye ile anlaşmanın sona erdiğini kendisine biat etmeye hazır olduklarına dair bir mektup gönderir…

*Bölüm notu: Hz. Hasan’ı kimin zehirlediğine dair çeşitli rivayetler vardır. Bir rivayette Hz. Hasan’ı karısı Ca’de binti Eşas’ın zehirlediği şeklindedir. Fakat böyle bir kesinlik yoktur. Aksi taktirde hanımı sorgulanır ve kısas uygulanırdı. Allah en iyisini bilendir…

Diziyi reklamsız yayınlamak istediğimiz için mail.ru sitesini tercih etmekteyiz. Mail.ru sitesine erişim sıkıntısı yaşarsanız farklı bir tarayıcıdan açmayı deneyebilirsiniz.

Alternatif İzleme Linkleri

Dailymotion sitesinde reklam çıkmaktadır. Reklamların sitemizle bir alakası bulunmamaktadır. (Bunu engellemek için reklam engelleyici eklenti kullanın.)

Google Photos,Youtube ile aynı izleme penceresine sahiptir. 360, 480, 720p olarak izleyebilirsiniz.

GOOGLE PHOTOS İZLEME LİNKİ

Önemli: Eğer bağlantı hızınız yavaşsa 480p izleme kalitesini tercih ediniz. Telefondan Google photos sitesinden daha rahat izleyebilirsiniz. Bilgisayardan bölümleri indirip izlemenizi öneririz.

Hasan ve Hüseyin 22. Bölüm 720p HD İndirme Linkleri

22. bölüm indir -759 MB Archive
22. bölüm indir – 759 MB Yandex

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu