Film - BelgeselMultimedya

Hasan ve Hüseyin Dizisi – 4. Bölüm (Türkçe Altyazılı)

Diziyi reklamsız sitelerde yayınlamak istediğimiz için mail.ru sitesini tercih etmekteyiz. Mail.ru sitesine erişim sıkıntısı yaşarsanız farklı bir tarayıcıdan açmayı deneyebilirsiniz.

4. Bölüm konusu: Şam valisi Muaviye b. Ebu Süfyan ve Basra/Kûfe valisi Ebu Musa el Eşari, isyancılara karşı Hz. Osman’ı korumak üzere askerlerini Medine’ye gönderirler. Fakat onlar ulaşamadan isyancılar Medine’de Hz. Osman’ın evini basıp onu şehid ederler.

Alternatif İzleme Linkleri

Dailymotion sitesinde reklam çıkmaktadır. Reklamların sitemizle bir alakası bulunmamaktadır. (Bunu engellemek için reklam engelleyici eklenti kullanın.)

GOOGLE PHOTOS İZLEME LİNKİ

İzleme Kılavuzu:

1- Diziyi reklamsız yayınlamak istediğimiz için mail.ru sitesini tercih etmekteyiz. Mail.ru sitesine erişim sıkıntısı yaşarsanız farklı bir tarayıcıdan açmayı deneyebilirsiniz.

2- Diziyi Dailymotion sitesinden de izleyebilirsiniz. (Reklam çıkmaktadır. Bunu engellemek için reklam engelleyici eklenti kullanın.)

3- Google Photos (Youtube ile aynı izleme penceresi) sitesinden 360, 480, 720p olarak izleyebilirsiniz.

4- Yandex sitesinden bölümleri 360, 480, 720p olarak farklı kalite seçenekleri ile izleyebilirsiniz.

Önemli: Eğer bağlantı hızınız yavaşsa 480p izleme kalitesini tercih ediniz. Telefondan Google photos sitesinden daha rahat izleyebilirsiniz. (Dizi Youtube’da yayınlanmamaktadır. Google Photos sitesi Youtube ile aynı izleme penceresine sahiptir.)

Hasan ve Hüseyin 4. Bölüm 720p HD İndirme Linkleri

4. bölüm indir – 799 MB Archive
4. bölüm indir – 799 MB Yandex

Bir Yorum

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu