Film - BelgeselMultimedya

Hasan ve Hüseyin Dizisi – 5. Bölüm (Türkçe Altyazılı)

Diziyi reklamsız yayınlamak istediğimiz için mail.ru sitesini tercih etmekteyiz. Mail.ru sitesine erişim sıkıntısı yaşarsanız farklı bir tarayıcıdan açmayı deneyebilirsiniz.

5. Bölüm konusu: Hz. Osman’ın şehadetinden sonra sahabeler müminlerin emiri olarak Hz. Ali’ye biat ederler. İsyancıların Medine’de rahatça gezmesi ve kısas uygulanmaması sahabeyi rahatsız eder. Hz. Osman’ın akrabaları Mekke’ye gider. Şam valisi Muaviye’ye Osman’ın şehadeti ulaşınca çok üzülür ve kısas uygulanmadan kimseye biat etmeyeceğini söyler.

*Bölüm için ek notlar
Osman bin Huneyf: Hz. Ali hilafete gelice onu Basra’ya vali olarak atadı.
Sehl b. Huneyf: Hz. Ali’nin Şam’a vali olarak atadığı sahabi

Alternatif İzleme Linkleri

Dailymotion sitesinde reklam çıkmaktadır. Reklamların sitemizle bir alakası bulunmamaktadır. (Bunu engellemek için reklam engelleyici eklenti kullanın.)

GOOGLE PHOTOS İZLEME LİNKİ

İzleme Kılavuzu:

1- Diziyi reklamsız yayınlamak istediğimiz için mail.ru sitesini tercih etmekteyiz. Mail.ru sitesine erişim sıkıntısı yaşarsanız farklı bir tarayıcıdan açmayı deneyebilirsiniz.

2- Diziyi Dailymotion sitesinden de izleyebilirsiniz. (Reklam çıkmaktadır. Bunu engellemek için reklam engelleyici eklenti kullanın.)

3- Google Photos (Youtube ile aynı izleme penceresi) sitesinden 360, 480, 720p olarak izleyebilirsiniz.

4- Yandex sitesinden bölümleri 360, 480, 720p olarak farklı kalite seçenekleri ile izleyebilirsiniz.

Önemli: Eğer bağlantı hızınız yavaşsa 480p izleme kalitesini tercih ediniz. Telefondan Google photos sitesinden daha rahat izleyebilirsiniz. (Dizi Youtube’da yayınlanmamaktadır. Google Photos sitesi Youtube ile aynı izleme penceresine sahiptir.)

Hasan ve Hüseyin 5. Bölüm 720p HD İndirme Linkleri

5. bölüm indir – 800 MB Archive
5. bölüm indir – 800 MB Yandex

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu