✨ Ramazan yazıları, videoları, dersleri, etkinlikleri için Ramazan dosyamızı inceleyin.

Ramazan Dosyası
DiziMultimedya

İmam Ahmed bin Hanbel Dizisi 18. Bölüm – Türkçe Altyazılı HD

Ahmed bin Hanbel Dizisi 18. Bölüm: Me’mun’un başında olduğu hilafet devletini Mutezile mensupları ele geçirmiştir. Ahmed bin Hanbel ve Bağdat uleması fitne olmaması için halife karşıtı söylemlerden uzak durmaya çalışırlar…

18. Bölümü izlemek için tıklayınız.

GOOGLE PHOTOS İZLEME LİNKİ

Benze Yazılar

9 Yorum

  1. öncelikle bu hizmet için teşekkür ediyorum. 17. bölüm indir deyince 16.bölüm indiliyor. hatayı düzeltebilir misiniz.

  2. Selamun aleykum Genc Müslümanlar sitesi, öncelikle böyle güzel bir diziyi türkce alt yazılı olarak bize sunduğunuz için Allah sizden razı olsun. Sizden bir ricam olacak, bu dizideki konuşulan kelimeleri arapca ve türkçe olarak metin halinde dosya olarak bizlere sunmanız arapça öğrenmek isteyen bizler için çok faydalı olacağını düşünüyorum. Dizide kelimeler öyle hızlı geçiyorki türkçeyi okuyup anlayana kadar arapca kelimeler kulaktan zihne inmeden akıp geçiyor. Ümid ederim ki bu isteğimiz sizin için zor olmaz inßeallah.

    Allah yar ve yardımcınız olsun

    1. Ve aleykum selam, dizi malesef metin şeklinde çevrilmiyor. Arapça metni bulunmadığı için dinleyerek tercüme edildi. Bundan dolayı pek mümkün gözükmüyor.

  3. Assalmualeykum,
    Allah razı olsun, emeklerinize kar be kat hayırlarla karşılık versin. Dizi biterkenki jenerikteki neşidin de tercümesini altyazı şeklinde yazabilir misiniz?

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu