Film - BelgeselMultimedya

İmam Ahmed bin Hanbel Dizisi 18. Bölüm – Türkçe Altyazılı HD

Ahmed bin Hanbel Dizisi 18. Bölüm: Me’mun’un başında olduğu hilafet devletini Mutezile mensupları ele geçirmiştir. Ahmed bin Hanbel ve Bağdat uleması fitne olmaması için halife karşıtı söylemlerden uzak durmaya çalışırlar…

Güncel yeni link: 18. Bölümü izlemek için tıklayınız.

 

Yandex (Normal ve Yüksek kalite)Google Video (Kalite Seçenekleri)

360, 480 ve 720p izleme seçenekleri mevcuttur. İzleme penceresinden dişli simgesine tıklayıp kaliteyi ayarlayabilirsiniz. Telefondan rahat izleyebilmek için 480p kalitesini tercih ediniz.
YANDEX İZLEME VE İNDİRME LİNKİ – 1080 HD (940 MB)
YANDEX İZLEME VE İNDİRME LİNKİ – 480p (230 MB)

Linke tıklayıp filmi 360, 480, 720 kalitesinde daha hızlı izleyebilirsiniz. İzleme penceresinde dişli simgesinden istediğiniz kaliteyi seçebilirsiniz.
GOOGLE PHOTOS İZLEME LİNKİ

İzleme Kılavuzu:

Önemli: Eğer bağlantı hızınız yavaşsa 480p izleme kalitesini tercih ediniz. Telefondan Google photos sitesinden daha rahat izleyebilirsiniz. (Dizi Youtube’da yayınlanmamaktadır. Google Photos sitesi Youtube ile aynı izleme penceresine sahiptir.)

Yandex sitesinden bölümleri 360, 480, 720p ve 1080p olarak farklı kalite seçenekleri ile izleyebilirsiniz. 1080p ve 480 indirme seçenekleri mevcuttur.
Google Photos (Youtube ile aynı izleme penceresi) sitesinden 360, 480, 720p ve 1080p olarak daha hızlı izleyebilirsiniz.

Direk indirme linki (1080p HD – 951 MB)
Direk indirme linki (480p – 255 MB)

(Bilgisayara indirmek için link üzerinde sağ tıklayıp “Bağlantıyı farklı kaydet” yapın. Telefona indirme için link üzerine uzunca basıp “Bağlantıyı indir” seçeneğine tıklayın.)

9 Yorum

  1. öncelikle bu hizmet için teşekkür ediyorum. 17. bölüm indir deyince 16.bölüm indiliyor. hatayı düzeltebilir misiniz.

  2. Selamun aleykum Genc Müslümanlar sitesi, öncelikle böyle güzel bir diziyi türkce alt yazılı olarak bize sunduğunuz için Allah sizden razı olsun. Sizden bir ricam olacak, bu dizideki konuşulan kelimeleri arapca ve türkçe olarak metin halinde dosya olarak bizlere sunmanız arapça öğrenmek isteyen bizler için çok faydalı olacağını düşünüyorum. Dizide kelimeler öyle hızlı geçiyorki türkçeyi okuyup anlayana kadar arapca kelimeler kulaktan zihne inmeden akıp geçiyor. Ümid ederim ki bu isteğimiz sizin için zor olmaz inßeallah.

    Allah yar ve yardımcınız olsun

    1. Ve aleykum selam, dizi malesef metin şeklinde çevrilmiyor. Arapça metni bulunmadığı için dinleyerek tercüme edildi. Bundan dolayı pek mümkün gözükmüyor.

  3. Assalmualeykum,
    Allah razı olsun, emeklerinize kar be kat hayırlarla karşılık versin. Dizi biterkenki jenerikteki neşidin de tercümesini altyazı şeklinde yazabilir misiniz?

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu