Film - BelgeselMultimedya

İmam Ahmed bin Hanbel Dizisi 20. Bölüm – Türkçe Altyazılı HD

Ahmed bin Hanbel Dizisi 20. Bölüm: Halife Me’mun’un “Kuran mahluktur” demeyen tüm alimleri cezalandırmaya karar verir…

Güncel yeni link: 20. Bölümü izlemek için tıklayınız.

 

Yandex (Normal ve Yüksek kalite)Google Video (Kalite Seçenekleri)

360, 480 ve 720p izleme seçenekleri mevcuttur. İzleme penceresinden dişli simgesine tıklayıp kaliteyi ayarlayabilirsiniz. Telefondan rahat izleyebilmek için 480p kalitesini tercih ediniz.
YANDEX İZLEME VE İNDİRME LİNKİ – 1080 HD (940 MB)
YANDEX İZLEME VE İNDİRME LİNKİ – 480p (233 MB)

Linke tıklayıp filmi 360, 480, 720 kalitesinde daha hızlı izleyebilirsiniz. İzleme penceresinde dişli simgesinden istediğiniz kaliteyi seçebilirsiniz.
GOOGLE PHOTOS İZLEME LİNKİ

İzleme Kılavuzu:

Önemli: Eğer bağlantı hızınız yavaşsa 480p izleme kalitesini tercih ediniz. Telefondan Google photos sitesinden daha rahat izleyebilirsiniz. (Dizi Youtube’da yayınlanmamaktadır. Google Photos sitesi Youtube ile aynı izleme penceresine sahiptir.)

Yandex sitesinden bölümleri 360, 480, 720p ve 1080p olarak farklı kalite seçenekleri ile izleyebilirsiniz. 1080p ve 480 indirme seçenekleri mevcuttur.
Google Photos (Youtube ile aynı izleme penceresi) sitesinden 360, 480, 720p ve 1080p olarak daha hızlı izleyebilirsiniz.

Direk indirme linki (1080p HD – 947 MB)
Direk indirme linki (480p – 223 MB)

(Bilgisayara indirmek için link üzerinde sağ tıklayıp “Bağlantıyı farklı kaydet” yapın. Telefona indirme için link üzerine uzunca basıp “Bağlantıyı indir” seçeneğine tıklayın.)

14 Yorum

  1. EsSelâmuAleyküm. Bu filmin çevirisine ve yayınlanmasına emeği geçmiş herkese çok teşekkür ediyorum. Rabb’im sizlerden razı olsun ve iki cihanda da hayrlı olanlardan eylesin inşâAllâh.

  2. Bu dizi kaç bölüm ayrıca çok iyi yapmışlar katarlılar. Kurgu ve hayal ürünü fazla koyulmamış meseyi anlamak için detaylar çok fazla uzatılmamış.

  3. Kardeşim Allah sizlerden razı olsun ecrinizi artırsın inseAllah vesilenizle bu güzel diziden mahrum olmuyoruz selamün aleyküm ve rahmetullah

  4. selamün aleyküm sizlerı takpdeyim imam ahmed bın hanbelın 221.bölünü beklıyorum vallahı cok guzel harıka mutezıleve benzerı fırkaların oyunları

  5. Filmi turkce altyazi eklemek icin cok emek sarfetmisssiniz. Ancak sitenin ismi gec muslumanlara yakisir bir sekilde film icindeki müzikleri kapatamaz misiniz? Sadece konusma sesleri ve alt yazi olsa. Rasûlullah sav in: ummetimden calgiyi helal addedecektir tehditine maruz kalmamak onemli olan. Tesekkurler

  6. Filmi turkce altyazi eklemek icin cok emek sarfetmisssiniz. Ancak sitenin ismi gec muslumanlara yakisir bir sekilde film icindeki müzikleri kapatamaz misiniz? Sadece konusma sesleri ve alt yazi olsa. Rasûlullah sav in: ummetimden calgiyi helal addedecektir tehditine maruz kalmamak onemli olan. Tesekkurler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu