Film - BelgeselMultimedya

Hasan ve Hüseyin Dizisi 27. Bölüm Türkçe Altyazılı HD

Hasan ve Hüseyin Dizisi 27. Bölüm konusu: Müslim bin Akil ve onu destekleyenler Hani bin Urve’nin öldürüldüğünü düşünerek, Ubeydullah bin Ziyad’ın sarayına gider. Fakat Ubeydullah bin Ziyad onları ikna ederek geri dönmelerini sağlar. Askerlerine, şehirdeki tüm evleri gezmelerini ve Müslim bin Akil’i bulmalarını emreder. Kufe’ye doğruyola çıkan Hüseyin (r.a)’ı yakalayıp huzuruna getirmesi için de bir asker görevlendirir.

Diziyi reklamsız yayınlamak istediğimiz için mail.ru sitesini tercih etmekteyiz. Mail.ru sitesine erişim sıkıntısı yaşarsanız farklı bir tarayıcıdan açmayı deneyebilirsiniz.

Alternatif İzleme Linkleri

Dailymotion sitesinde reklam çıkmaktadır. Reklamların sitemizle bir alakası bulunmamaktadır. (Bunu engellemek için reklam engelleyici eklenti kullanın.)

Google Photos,Youtube ile aynı izleme penceresine sahiptir. 360, 480, 720p olarak izleyebilirsiniz.

GOOGLE PHOTOS İZLEME LİNKİ

Önemli: Eğer bağlantı hızınız yavaşsa 480p izleme kalitesini tercih ediniz. Telefondan Google photos sitesinden daha rahat izleyebilirsiniz. Bilgisayardan bölümleri indirip izlemenizi öneririz.

Hasan ve Hüseyin 27. Bölüm 720p HD İndirme Linkleri

27. bölüm indir – 795 MB Archive
27. bölüm indir – 795 MB Yandex

5 Yorum

    1. Aleykum selam, kontrol ettik böyle bir sıkıntı gözükmüyor. Hangi linkten izliyorsunuz?

      1. Dailymotion da izlerken sorun yaşamıştım ama şimdi kontrol ettiğimde sorun görünmüyor. Demekki benim bağlantımda bir problem vardı. Teşekkürler ilginiz için.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu