Film - BelgeselMultimedya

Hasan ve Hüseyin Dizisi 29. Bölüm Türkçe Altyazılı HD

Hasan ve Hüseyin Dizisi 29 Bölüm konusu: Ubeydullah b. Ziyad, Hüseyin (r.a)’ın Yezid’e biat etmesini ister. Hüseyin (r.a) da üç şeyden birinin kabul edilmesini talep eder; ya geldiği yere geri dönmesine müsaade edilmesi, ya Yezid’in yanına gidip bu meseleyi yüzyüze konuşmasına müsaade edilmesi ya da İslam ülkelerinden herhangi birine gitmesine izin verilmesi. Ubeydullah b. Ziyad başta bu teklifleri olumlu bulsa da Şemir b. Zilcevşen’den etkilenerek reddeder ve Şemir’i de orduya gönderir.

Diziyi reklamsız yayınlamak istediğimiz için mail.ru sitesini tercih etmekteyiz. Mail.ru sitesine erişim sıkıntısı yaşarsanız farklı bir tarayıcıdan açmayı deneyebilirsiniz.

Alternatif İzleme Linkleri

Dailymotion sitesinde reklam çıkmaktadır. Reklamların sitemizle bir alakası bulunmamaktadır. (Bunu engellemek için reklam engelleyici eklenti kullanın.)

Google Photos,Youtube ile aynı izleme penceresine sahiptir. 360, 480, 720p olarak izleyebilirsiniz.

GOOGLE PHOTOS İZLEME LİNKİ

Önemli: Eğer bağlantı hızınız yavaşsa 480p izleme kalitesini tercih ediniz. Telefondan Google photos sitesinden daha rahat izleyebilirsiniz. Bilgisayardan bölümleri indirip izlemenizi öneririz.

Hasan ve Hüseyin 29. Bölüm 720p HD İndirme Linkleri

29. bölüm indir – 790 MB Archive
29. bölüm indir – 790 MB Yandex

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu