Film - BelgeselMultimedya

İmam Ahmed bin Hanbel Dizisi 28. Bölüm – Türkçe Altyazılı HD

Ahmed bin Hanbel Dizisi 28. Bölüm: Casuslar tarafından iftiraya uğrayarak tutuklanan İbn Nasr el-Huzai sorguya alınır…

Dailymotion (Orijinal Kalite)Yandex (Normal ve Yüksek kalite)Google Video (Kalite Seçenekleri)

360, 480 ve 720p izleme seçenekleri mevcuttur. İzleme penceresinden dişli simgesine tıklayıp kaliteyi ayarlayabilirsiniz. Telefondan rahat izleyebilmek için 480p kalitesini tercih ediniz.
YANDEX İZLEME VE İNDİRME LİNKİ – 1080 HD (981 MB)
YANDEX İZLEME VE İNDİRME LİNKİ – 480p (225 MB)

Linke tıklayıp filmi 360, 480, 720 kalitesinde daha hızlı izleyebilirsiniz. İzleme penceresinde dişli simgesinden istediğiniz kaliteyi seçebilirsiniz.
GOOGLE PHOTOS İZLEME LİNKİ

İzleme Kılavuzu:

YENİ: Diziyi Dailymotion sitesinden daha hızlı ve orijinal kalitede izleyebilirsiniz. Altyazıyı aktif etmeniz gerekmektedir. (İzleme penceresinin sağ üst kısmında ayarlar simgesine tklayın. Altyazılar kısmından Türkçe’yi seçin.) Eski bölümler yüklenecektir.

Önemli: Eğer bağlantı hızınız yavaşsa 480p izleme kalitesini tercih ediniz. Telefondan Google photos sitesinden daha rahat izleyebilirsiniz. (Dizi Youtube’da yayınlanmamaktadır. Google Photos sitesi Youtube ile aynı izleme penceresine sahiptir.)

Ok.ru sitesinde 360p kalitesinde izleyebilirsiniz. Diğer kalite seçenekleri için oturum açmanız gerekmektedir. (480, 720p, 1080p)
Yandex sitesinden bölümleri 360, 480, 720p ve 1080p olarak farklı kalite seçenekleri ile izleyebilirsiniz. 1080p ve 480 indirme seçenekleri mevcuttur.
Google Photos (Youtube ile aynı izleme penceresi) sitesinden 360, 480, 720p ve 1080p olarak daha hızlı izleyebilirsiniz.
Alternatif siteden filmleri 1080p ve 480p olarak indirebilirsiniz.

ALTERNATİF İZLEME VE İNDİRME LİNKİ

Direk indirme linki (1080p HD – 981 MB)
Direk indirme linki (480p – 225 MB)

(Bilgisayara indirmek için link üzerinde sağ tıklayıp “Bağlantıyı farklı kaydet” yapın. Telefona indirme için link üzerine uzunca basıp “Bağlantıyı indir” seçeneğine tıklayın.)

Etiketler

5 Yorum

  1. maşallah Genç Müslümanlar ekibine…yeni bölümü görünce inanamadım…Allah razı olsun,muvaffakıyetler versin sizlere..

  2. Allah azze ve celle sizlerden razı olsun. Ne hayırlı bir iş yaptınız. Rabbim ecrinizi versin ve sizi cennetine koysun 🙂

  3. Ahmed bin Hanbel filminin ardından yapımcının diğer filmlerinin de çevirilerini bekliyoruz
    Halid bin velid(ra) vs…

  4. Selamun Aleyküm Genç Müslümanlar ekibi. Öncelikle Allah sizden razı olsun. Son zamanlarda İslâmın gençlerini saçma sapan şeytani diziler izlemek yerine ömrünü Allah rızası için ilme adamış büyük imamın dizisini tercüme ederek bizlerin o illetten bir nebze muhafaza olmasına vesile oldunuz. İnşaallah bunun gibi daha birçok projeyle müslüman gençlere şuur inşaa etmeye vesile olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı