Film - BelgeselMultimedya

İmam Ahmed bin Hanbel Dizisi 29. Bölüm – Türkçe Altyazılı HD

Ahmed bin Hanbel Dizisi 29. Bölüm: Mütevekkil’in halife olmasıyla alimlerin “Kuran mahluktur” sorusu üzere sorgulanmaları sona erer. Mütevekkil ehli sünneti destekler ve Mutezile’yi saraydan uzak tutar…

Güncel yeni link: 29. Bölümü izlemek için tıklayınız.

 

Yandex (Normal ve Yüksek kalite)Google Video (Kalite Seçenekleri)

360, 480 ve 720p izleme seçenekleri mevcuttur. İzleme penceresinden dişli simgesine tıklayıp kaliteyi ayarlayabilirsiniz. Telefondan rahat izleyebilmek için 480p kalitesini tercih ediniz.
YANDEX İZLEME VE İNDİRME LİNKİ – 1080 HD (975 MB)
YANDEX İZLEME VE İNDİRME LİNKİ – 480p (225 MB)

Linke tıklayıp filmi 360, 480, 720 kalitesinde daha hızlı izleyebilirsiniz. İzleme penceresinde dişli simgesinden istediğiniz kaliteyi seçebilirsiniz.
GOOGLE PHOTOS İZLEME LİNKİ

İzleme Kılavuzu:

Yandex sitesinden bölümleri 360, 480, 720p ve 1080p olarak farklı kalite seçenekleri ile izleyebilirsiniz. 1080p ve 480 indirme seçenekleri mevcuttur.
Google Photos (Youtube ile aynı izleme penceresi) sitesinden 360, 480, 720p ve 1080p olarak daha hızlı izleyebilirsiniz.

Direk indirme linki (1080p HD – 975 MB)
Direk indirme linki (480p – 225 MB)

(Bilgisayara indirmek için link üzerinde sağ tıklayıp “Bağlantıyı farklı kaydet” yapın. Telefona indirme için link üzerine uzunca basıp “Bağlantıyı indir” seçeneğine tıklayın.)

12 Yorum

 1. Allah razi olsun sizlerden.
  Ne guzel kardeslersiniz masallah bu guzel hizmeti Rabbim size nasib etti.
  Bizlere de isik oldu mesajlar hamdolsun.

 2. gerçekten günümüz muvahhidleri ile tağutların arasında olan bitenlerin benzeri şeyler (Allah imamımız ahmed’e rahmet etsin)

 3. Esselamualeykum ve Rahmetullah,
  Alternatif indirme linkleri kullanılamıyor admin yardımcı olursanız seviniriz..

 4. esselamu aleykum kardeşlerim Rabbımız sızden razı olsun

  ahmed bın hanbel 29. bölüm linklerine bakarmısınız yandex düşük kalıte linki pasif

  Allah size ecrini cennet olarak versın

  selam ve dua ile

   1. Allah size merhamet etsin videoyu tercüme eden alt yazıyı ekleyen kardeşlerimizede özel selamlarımızı iletiniz gerçekten çok yorucu ve zor bir iştir. size ve kardeşlerimize Rabbimiz imam ahmed ile firdevs Cennetinde konaylamayı nasib etsin .. amin

 5. Son iki bölüm kaldı onlarıda bugün yüklersiniz Allah nasip ederse sayenizde arapça bir çok kelime öğrenmiş olduk ve arapça öğrenme isteği doğdu şimdiden yapmış olduğunuz çeviriler için Allah razı olsun

 6. Allah razı olsun, çok güzel bi hayır işlediniz. Bundan sonra Selahaddin Eyyübi’yi çevirir misiniz.? Eskiden kanald ve trtde sansürlü yayınlanmıştı, israilin baskısıyla, şimdi ise hiçbir yerde bulunmuyor. Arapçası dahi yok….büyük hayır olur.(http://totalwar-turkiye.com/twforum/sinema-belgesel-ve-dizi/kanal-d-selahattin-eyyubi/)
  Ya da Haccaın hayatını anlatan (https://m.youtube.com/watch?v=mSZcbHz9aJg) bunu; ya da Hz. Hasan Hz.Hüseyün ve Hz.Muaviye ra ecmain dizisini ya da Harun Reşid ianlatan (https://m.youtube.com/watch?v=jnRAB2xfKFo#) bu diziyi çevirseniz…. 🙂
  Allah hayrınızı arttırsın

  1. Videoları yüklemiş olduğumuz okru sitesine Türkiye’den erişim engellendi. VPN kullanarak izleyebilirsiniz. Veya alternatif izleme linklerini tercih edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu