İslamKuran - Sünnet

Bakara Suresi Tefsiri 40. Bölüm – Nouman Ali Khan

Nouman Ali Khan’ın yaptığı Bakara Suresi Tefsiri 40. Bölüm.

*pdf dosyası en kısa sürede eklenecektir.

Benze Yazılar

6 Yorum

  1. Selamun Aleyküm. Yaptığınız bu işler için Allah razı olsun. Bu çalışmalarınızla Allah ın izniyle çok istifade ettik. Ancak bi kardeşiniz olarak biraz serzenişte bulunmak istiyorum. Hakkınızı helal edin. Bakara Suresinin podcast olan bölümlerine başlayalı 2 sene oldu nerdeyse. Yusuf sureside keza öyle. Bizler yayınlanan her bölümü inanın heyecanla bekliyoruz. Çünkü Allahın izniyle O nun kitabından daha çok istifade etmek istiyoruz. Lütfen artık sizlerde bu konuda biraz daha dikkat eder en azından haftada bir yayın yaparsanız sevineceğiniz. Tekrardan hakkınızı helal edin bu serzenişimide anlamanızı diliyorum.

    1. Aleykum selam Ayçin hanım, serzenişinizde haklısınız tabiki 🙂 Fakat çevirmenlerden kaynaklı problemlerimiz oldu. Herkeste bu çevirileri yapamıyor malesef. Bu derslere önem veriyoruz ve elimizden geldiğince hızlı yapmaya çalışıyoruz. Daha da dikkat edeceğiz inşallah.

  2. Ben de kesinlikle Ayçin Hanim a katiliyorum. Lütfen biraz daha sık bölüm yayinlayabilir misiniz?

  3. Daha önce de yazmıştım şimdi yine yazıyorum. Yusuf suresi ve Bakara suresine devam etmeyecek misiniz? Devam edecekseniz ne zaman başlayacak dersler? Lütfen aydınlatıcı bi bilgi verirseniz seviniriz. Eğer devam etmeyecekseniz bizde sürekli yayınladı mı diye takip etmeyelim.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu