Film - BelgeselMultimedya

Hasan ve Hüseyin Dizisi 28. Bölüm Türkçe Altyazılı HD

Hasan ve Hüseyin Dizisi 28. Bölüm konusu: Yezid, Ubeydullah b. Ziyad’a yaptığı fiilleri desteklediğine dair bir mektup gönderir. Hüseyin (r.a),Müslim b. Akil ve Hani b. Urve’nin başına gelenleri duyunca , beraberindekileri kendisiyle devam etmek ya da Mekke’ye geri dönmek konusunda serbest bırakır.
Ubeydullah b. Ziyad, Hüseyin (r.a)’ın gönderdiği Kays b. Mushir es-Saydavi ve beraberindeki Abdullah b. Baktar’ı da öldürtür. Ubeydullah, Hüseyin (r.a)’ı alıp huzuruna getirmesi için bir grup asker gönderir. Hüseyin (r.a) bunu kabul etmez ve beraberindekilerle birlikte Mekke’ye geri dönmek ister. Ubeydullah b. Ziyad, Hüseyin (r.a) ve beraberindekilerin üzerine ordu ile gitmesi için İbnu Sa’d’a (Sa’d b. Ebu Vakkas’ın oğlu) teklifte bulunur.

Diziyi reklamsız yayınlamak istediğimiz için mail.ru sitesini tercih etmekteyiz. Mail.ru sitesine erişim sıkıntısı yaşarsanız farklı bir tarayıcıdan açmayı deneyebilirsiniz.

Alternatif İzleme Linkleri

Dailymotion sitesinde reklam çıkmaktadır. Reklamların sitemizle bir alakası bulunmamaktadır. (Bunu engellemek için reklam engelleyici eklenti kullanın.)

Google Photos,Youtube ile aynı izleme penceresine sahiptir. 360, 480, 720p olarak izleyebilirsiniz.

GOOGLE PHOTOS İZLEME LİNKİ

Önemli: Eğer bağlantı hızınız yavaşsa 480p izleme kalitesini tercih ediniz. Telefondan Google photos sitesinden daha rahat izleyebilirsiniz. Bilgisayardan bölümleri indirip izlemenizi öneririz.

Hasan ve Hüseyin 28. Bölüm 720p HD İndirme Linkleri

28 bölüm indir – 790 MB Archive
28. bölüm indir – 790 MB Yandex

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu