Çocuk BölümüDavet - Tebliğ

Adak Çocuk Dergisi Yayında!

Çocukluğumuzun en güzel anılarından biri Adak Çocuk dergisi… 1999-2002 yılları arası çıkan dergi şimdi internet ortamında yayınlandı. Üstelik dergiler ve boyama kitapları ücretsiz indirilebiliyor. Çocuklar için kaçırılmayacak bu dergi serisini indirip etrafınıza da tavsiye edebilirsiniz.

Site açıklaması:

    1999-2002 yılları arasında sevgili yavrularımızın İslamî bilgi ve bilinçlerine biraz katkı olsun amacıyla çıkarmış olduğumuz Adak Çocuk Dergisi’ni yeni okurlar için internet ortamına aktardık.
Hiçbir değişiklik yapmadan sizlere sunduğumuz Adak Çocuk Dergilerinden her türlü yararlanabilir ve başkalarına da tavsiye edebilirsiniz. O dönemin Allah’a adanmış çocuklarının şimdinin Allah’a kullukta yarışan, öne geçen gençleri olduğunu ümit ediyor, yeni nesil için de faydalı olmasını diliyoruz.

   Adak Çocuk Ailesi Adına
Fatıma Neşe Tuna

Sitemizde bulunan tüm eserler PDF formatındadır.
İsterseniz online olarak okuyabilir veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
Sitemizdeki hiçbir eserin hakkı mahfuz değildir: dilediğiniz şekilde kullanabilir, basabilir, çoğaltabilir ve dağıtabilirsiniz.

 

Adak Çocuk Dergisi

Benze Yazılar

Bir Yorum

 1. Bloglar Yarışıyor ile siz de blogunuzla kazanmaya aday olun, promosyon ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı ilk tur dahilinde düzenliyoruz. Siz de başvurun. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz.
  İlginiz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Web: http://www.bloglaryarisiyor.net
  Mail: [email protected]
  Tel: +90212 330 9707

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu